Vítejte v mé nahodilé "knowledge base" o hudební teorii a občasných postech o mých koníčcích jako je například cestování a fotografování.

Translate This Page

  

Kalimba Solo from Above the Clouds - Filip Jelínek

Publikováno uživatelem Filip Jelínek dne Středa, červen 4, 2014 Pod hlavičkou: Relaxing music


Akustické sólo pro Kalimbu. Kalimba je krásný velmi jemný nástroj, původem z afriky. Avšak tato
úprava německé manufaktury značky HOKEMA vyrábí již řadu let různé druhy Kalimb, které splňují
požadavky pro naše západní ucho. Nástroj je předladěn v A moll a ladí na 440 hz, takže lze hrát s
obvyklými nástroji, nahrávat apod. 

This is acapela solo on wooden Hokema Kalimba from the song Above the Clouds. Original song was published on digital album Devi´s Ambient Kiss. This Kalimba is preciesly crafted with a very sweet sound, tuned in concert pitch.

Hudbu lze stáhnout na:  http://www.cdbaby.com/cd/filipjelinek1 
Dowload link for music: http://www.cdbaby.com/cd/filipjelinek1

Více o nástroji:
Velmi pěkná a jemná Hokema Kalimba vyrobená z mahagonového dřeva. Je to 9 tónový pentatonicky laděný nástroj. Jeho základní ladění je v Pentatonické stupnici A moll i C dur. Tóny jsou seřazeny: A, C, D, E, G, A, C, D, E. Kalimbu je možné také přelaďovat do minimálně dvou dalších stupnic, které jsou uvedené v prospektu. Ze spodu jsou dva rezonanční otvory pro Wah-Wah efekt. Rozměry kalimby: 18 cm x 15 cm x 4,5 cm. Je to plnohodnotný hudební nástroj vhodný jak pro živé hraní tak pro nahrávání.

Koupit nástroj: http://bit.ly/1hFiBrX

Kde: Relaxing music 


Tagy: "buy kalimba" "kalimbas for sale" "african kalimba" "kalimba buy" "making a kalimba" "how to play kalimba" "kalimba shop" "kalimby na prodej" "jak hrát na kalimbu" mbira "píseň pro kalimbu" "kalimba solo" "skladba pro kalimbu" "hudební nástroje"