Vítejte v mé nahodilé "knowledge base" o hudební teorii a občasných postech o mých koníčcích jako je například cestování a fotografování.

Translate This Page

  

Meditation Music with Tibetan Singing Bowls and Armenian Duduk

Publikováno uživatelem Filip Jelínek dne Pátek, červen 13, 2014 Pod hlavičkou: Relaxing music

 

http://www.sundarisinstruments.com/

Meditační hudba s Tibetskými Mísami a Arménským Dudukem
Binaural beats, léčivá hudba zvukem.

Více o Tibetských mísách: http://bit.ly/1ocqx88
Arménský Duduk: http://bit.ly/NC5ajQ
FACEBOOK: http://bit.ly/1fWiKsE

Tibetská Mísa Dorje
Koupit: http://bit.ly/1m5eQ0a
Velmi pěkně zdobená zpívající miska s tibetskými znaky. Mísy jsou ručně vyráběny z Bronzu v Nepálu. Každá miska je trochu jiná a může mít na středu motiv Dorje nebo tibetské mušle. Provedení v černé, modré, hnědé a dalších barvách podle aktuálního stavu na skladě. Průměr od 9 - 10 cm. Hmotnost cca 200 g. Včetně paličky.

Tibetská Mísa Om
Koupit: http://bit.ly/1lxvdac
Krásná černá tibetská zpívající mísa z mosazi. Tato mísa je zdobena posvátnými rytinami. Na středu vnitřní strany je zobrazena mušle, symbol štěstí a prosperity. Zespodu mísy je zhotoven symbol Om a po vnější straně tibetská mantra OM MANI PADME HUM. Tato mísa už po první rotaci paličky dokáže znít sama o sobě i několik minut. Je s vysokým barevným polštářkem a dvoustrannou paličkou. Tato palička má jednu stranu čalouněnou látkou a jednu dřevěnou. Průměr mísy 10-11 cm, výška 5 cm, šířka stěny 3 mm, hmotnost 425 gm.

Tibetská Mísa z Mosazi a 7 Kovů
Koupit: http://bit.ly/1kpae89
Tibetská zpívající mísa s polštářkem. Tato ručně tepaná mísa je vyrobena z mosazi a příměsi dalších sedmi kovů (zlato, stříbro, rtuť, měď, železo, cín a olovo) odpovídající 7 planetám a k nim přiřazeným 7 čakrám. Tato miska vydává silný a konstantní meditační zvuk. Pochází z Nepálu. A uvádí se, že její zvuk je vhodný zejména na probuzení 6 čakry a intuice. Hmotnost samotné mísy je 350 gm. Široká je 12 cm a vysoká 6 cm. Tloušťka její stěny je 3 mm. Každou mísu prodáváme s paličkou a polštářkem o celkové hmotnosti 425 gm.

Tepaná Léčivá Tibetská Mísa C-Čakra
Koupit: http://bit.ly/1nHodtq
Krásná ručně tepaná tibetská mísa z příměsi bronzu a 7 kovů. Mísa o průměru cca 16 cm (15 - 17 cm), výšce 7 cm a šíře stěny 3 mm. Tato léčivá mísa začíná vibrovat už od první rotace paličkou po jejím obvodu. Tón který po jejím rozeznění vznikne dokáže pak vibrovat ještě několik minut bez použití paličky. Zvuk této mísy laděné do tónu C dokáže uklidnit a relaxovat mysl každého člověka. A může být používaná třeba před praxí meditace. K míse náleží dřevěná palička s měkkým látkovým a tvrdým dřevěným koncem. Hmotnost 625 gm.

Tibetská Mísa z Mosazi XL 900 Gm
Koupit: http://bit.ly/1n3ATYb
Tato krásná tibetská mísa je tak hladce vyleštěna, že v ní můžete spatřit odrazy věcí z okolí. Mísa vydává tak konstantní zvuk, že dokáže zkoncentrovat mysl kohokoliv. Náleží k ní jedna palička s dvěma konci, jedním dřevěným a jedním látkovým. Látkový konec je vhodné používat pro jemnější zvuk. Mísa dohromady s paličkou váží 995 gm. Její průměr je cca 15 - 16 cm výška 8 cm. Mísu lze využívat pro uklidnění mysli před cvičením jógy nebo meditace. Její zvuk doznívá ještě velmi dlouho - až minuty, pokud přestanete mísu rozeznívat po jejím obvodu paličkou.

Léčivá Ručně Tepaná Tibetská Mísa D-Čakra
Koupit: http://bit.ly/1n7SeBx
Tato krásná velká tibetská mísa D Čakra je ručně tepaná z bronzu. Průměr mísy je cca 25 cm (25 - 27 cm). Její výška je 9 -12 cm a šíře stěny 3,8 mm. Mísa vydává mohutný léčivý zvuk o mnoho frekvencích. Začíná vibrovat už od první rotace paličkou po jejím obvodu. Tón který po jejím rozeznění vznikne dokáže pak vibrovat ještě několik minut bez použití paličky. Zvuk této mísy laděné do tónu D dokáže uklidnit a relaxovat mysl každého člověka. A může být používaná třeba před praxí meditace. K míse náleží velká dřevěná Gongová palička s plstěným zakončením. Hmotnost: 1,780 Kg.

Kde: Relaxing music 


Tagy: tibetské mísy  relaxační hudba  meditační hudba  léčivé mísy  léčivá hudba  healing music  singing bowls  singing bowl  meditation bowl  tibetan singing bowl  new age  music therapy  muzikoterapie